درباره من

عکس من
تهران, Iran
با سلام؛ این وبلاگ برای آرشیو نوشته هایم است. به عبارت یک بک آب به حساب می اید.بنا براین خیلی دیر به اینجا سر میزنم در صورت که با نویسنده کار ضروری دارید، لطفا" به این http://hydari44.blogfa.com/ وبلاگ بیاید و یابا این ایمیل تماس بگیرد hydarie@yahoo.comبا تشکر

۱۳۸۹ اسفند ۱۸, چهارشنبه

درد را از هرطرف که بخوانیم درد است.

-امروز خبری در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) نشر  شده است به این عنوان: آوارگی باطعم سرما خبرتکاندهنده وتاسف بار است ولی نباید فراموش کرد که سر ما همیشه سرما است.
چه امروز که مردم مظلوم ما به بهانه ای راندن وپاک سازی طالبان توسط نیروهای خارجی از خانه های خود اواره شده واز شدت سرما میسوزند، وچه دیروز که بر اثر توقیف کردن تانکر های تیل در مرز ایران وافغانستان،  از سرما سوختند.براستی تا به کی ما بسوزیم تا دیگران به اهداف خود برسند؟!
2- این روزها مردم بی گناه کشور ما دسته دسته تحت عناوین مخلتف کشته میشوند! از کودک وزن تاپیرمردان، عده ای با شلیک توپ وانفجار بمب توسط نیروهای خارجی، وعده ای هم با انفجار کمربند انتحاری توسط طالبان.!
کشته شدن توسط خارجی ها یک درد دارد وکشته  شدن توسط خودی درد دیگر! برای من کشته شدن توسط کمربند انتحاری خیلی درد آورتر است.
به هرحال، درد را ازهر طرف  که بخوانیم درد است. 

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر