درباره من

عکس من
تهران, Iran
با سلام؛ این وبلاگ برای آرشیو نوشته هایم است. به عبارت یک بک آب به حساب می اید.بنا براین خیلی دیر به اینجا سر میزنم در صورت که با نویسنده کار ضروری دارید، لطفا" به این http://hydari44.blogfa.com/ وبلاگ بیاید و یابا این ایمیل تماس بگیرد hydarie@yahoo.comبا تشکر

۱۳۸۸ اسفند ۱۰, دوشنبه

دلنوشته های غربت یکساله شد

سلام سلام وصد سلام وهزاران درود بی کران به همه دوستان وسروران وبلاگی ام.


دوستان وعزیزان همراه: وبلاگ  دلنوشته های غربت در بلاگفا  یکساله شد. یک سال خواندم، نوشتم، انتقاد کردم و انتقاد دیدم وخواندم. در این یکسال در دنیای مجازی تجارب زیادی کسپ کردم که هرکدام آن برایم درس بوده وهست برای زندگی بهتر.
دوستان! آشنای من با سیستم کامپیوتر ومخصوصآ فضای مجازی واینترنت نه از روی تفنن بلکه کاملا" ازروی اجبار بوده! ثپت نام اینتر نتی کار تهای شناسای هموطنان که یادتان هست(منظورم آمایش ۳) است. در آن مقطع ازروی اجبار وبنا بر اقتضای شرائط مجبور شدم یک مودم دیالیوپ بخرم وسیم تلفن را به آن وصل نموده وبا وارد کردن رمز کارت دینگ دونگ... وصدای های که تا آن زمان نشنیده بودم از بلند گوی سیستم به گوشم رسید. با شنیدن آن صدا ها تصور میکردم با هر صدا من هم یک قدم به دنیای جدید نزدیک تر میشوم. وحقیقت هم همین طور بود من وارد دنیایی اینترنت میشدم وشدم.
بلی دوستان مدت یکسال به دین منوال گذشت ومن گاه گداری خواننده بعضی سایت ها و وبلاگ های هموطنان بودم واز وبلاگ وبلاگ نویسی هم فقط به اندازه اینکه در جای نظر بدهم میدانستم وتصورم هم این بود که وبلاگ نویسی کاری بسیار سخت دشواری وپرهزینه خواهد بود.
روزی داشتم ایمیل هایم که با کمکی دوستی هموطن ایجاد کردم بودم، به اصطلاح چک میکردم که با پیغامی مواجه شدم. متن پیام این بود:
arze salam az duste ke shoma ra qadr mikonad Ser jan aziz!
pish nahade daram wa an einkeÖ
hifam miayad ke naweshta ha wa nazareyate shoma para kanada bashad dust daram ke shoma weblok benawesed chon weblok hara mikhaned.
qasa mikonam ke badaned;
dustane daram ke dren rah tashweq shan kardam wa hal azin kar razi hastan ein kar masrafe nadarad man bakhedmat hazeram mishawad da mesenjar agar dared sabtem koned ke baham soh bat konem ta man shomara komak konam wa ya dar eimel niz mishawad ke barayam be nawesed mishawad dar yake az weblok hayam niz peyam be gozared duste aziza,
Hazrat Zarifi az keshware finland
adrase wblak m,an.
http://www.zarifi.blogfa,com/ omid waram darsurate waqt dashted tamas bagired


با خواندن این پیام با اینکه خیلی خوشحال بودم ولی نمیدانستم چه جوابی بدهم چونکه ذاتا" آدم مسئولیت پزیری هستم وهرکاری که انجام بدهم صد درصد مسئولیت آن را مهم تر از چیزی دیگر میدانم به همین خاطر با دودلی قبول کردم وشرائط که داشتم هم بیان نمودم.
حضرت ظریفی (تلات اشک) فنلاند
این گونه بود که با کمک دوست واستاد بزرگ وار جناب ظریفی صاحب اولین پست وبلاگم را در تاریخ پنجشنبه ۲۴/۱۱/۱۳۸۷ در وبلاگ دلنوشته های غربت نشر نمودم. وکمی بعد چنان گرفتار این فضا شدم که نوشتن وخواندن وگشت گزار در این فضا جز واجباتم شده. خداوند عاقبتم را بخیر کند.
من در عالم وبلاگ نویسی هرچه دارم مدیون استاد ظریفی هستم. خدایش سلامتی وعاقبت بخیری به او وخانواده ی محترم شان عطا کند. انشا الله

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر